MusicMerch.pl to sklep dla fanów -stworzony i prowadzony przez fanów.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, wtedy jeszcze pod szyldem LiveNationStore, zaczęliśmy dostarczać koszulki dla polskich fanów jednej z największych legend metalu – zespołu Metallica. Z czasem nasz asortyment powiększył, aż dołączyliśmy do grona największych graczy na polskim rynku merchandise. Nasz sklep, jako jeden z niewielu posiadał (i nadal posiada) w swojej ofercie oryginalne produkty, zaakceptowane przez członków zespołu. Ze względu na ogromne zainteresowanie powiększyliśmy naszą ofertę o wiele innych zespołów, poczynając od rockowych gigantów, przez gwiazdy metalu, kończąc na zespołach które są na początku kariery i swoją popularność dopiero zdobywają. Znajdziecie u nas bogatą ofertę solowych artystów takich jak Bob Dylan czy Paul McCartney. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy i sugestiom lista produktów dalej będzie się powiększała.

Najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego też przykładamy ogromną wagę by każde zamówienie były wysyłane jak najszybciej, a wszystkie produkty starannie opakowane. Dokładamy wszelakich starań by nasza oferta składała się wyłącznie z produktów najlepszej jakości.

Kupując u nas nie muszą się Państwo obawiać o swoje pieniądze. Każdy towar zakupiony u nas można zwrócić w ciągu 14 dni.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy też sugestii lub propozycji prosimy pisać na nasz adres mailowy: sklep@musicmerch.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Na wszystkie maile staramy się odpowiadać od razu. Z chęcią pomożemy w wyborze i z każdym innym problemem.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage https://www.facebook.com/musicmerchpolska
Realizujemy zamówienia specjalne dla firm oraz prowadzimy sprzedaż hurtową – jednym słowem za naszym pośrednictwem możecie Państwo kupić wszystko co jest związane z muzyką: ubrania, płyty, książki, bilety oraz pakiety VIP. Współpracujemy bezpośrednio z największą agencją koncertową na świecie – Live Nation – www.LiveNation.pl

Cały czas zmieniamy się dla Państwa i staramy dopasować do potrzeb. Obecnie prezentujemy kolejną wersję naszego sklepu. Mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu.

Życzymy udanych zakupów!
Załoga MusicMerch.pl